UŽ ČOSKORO

V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ:

info@digitalhub.sk
vitazoslav.horvath@digitalhub.sk
TEL: +421/907778855
Pod Rovnicami 5
Bratislava, 841 05

Digitalizácia dokumentov

V oblasti digitalizácii dokumentov zastupujeme spoločnosti s najsofistikovanými produktami. Pri digitalizácii sú využívané najmodernejšie technológie vrátane umelej inteligencii. Možnosti sú neobmedzené. Vieme zabezpečiť digitalizáciu dokumentov ľubovolného charakteru. ( faktúry, zmluvy, formuláre...)
Vy len zadefinujete Vaše požiadavky, my to spravíme a garantujeme výsledok.

Spracovávanie prichádzajúcich faktúr

Ide o inovatívne riešenia pre takzvané "Procure-to-Pay" alebo "Purchase-to-pay" procesy. Vaša spoločnosť bude vybavená pre všetky prichádzajúce dokumenty a faktúry. Tieto dokumenty a údaje možno jednoducho prijímať a spracovávať automaticky, a to aj bez zmeny alebo prispôsobovania vašich existujúcich účtovných systémov(ERP). Samozrejmosťou sú možnosti nastavenia schvaľovacích postupov, objednávkových modulov ale aj ceľková automatizácia komplexných pracovných postupov v oblasti účtovníctva.

e-Procurement

Pokročilé riešenie elektronického obstarávania pre tovary a služby, ideálne pre kritické obchodné MRO a priemyselné odvetvia náročné na aktíva

E-invoicing

Čo sa stane s plne automatizovaným procesom správy faktúr pre odchádzajúce a prichádzajúce faktúry? Organizácie vidia obrovské zlepšenia v schopnosti spracovávať faktúry efektívne, včas a až na niekoľko výnimiek, keď sú faktúry prijímané alebo odosielané digitálne s elektronickou fakturáciou.
Elektronická fakturácia je kľúčovou súčasťou súčasných obchodných praktík. Je to nevyhnutnosť pre organizácie, ktoré začlenili veľké dáta, elektronický obchod a analytiku do stratégie svojej spoločnosti. Elektronická fakturácia predovšetkým znamená zlepšenie vnútornej efektívnosti a konkurencieschopnosti na trhu.

... a veľa daľších možností

Ak ste nenašli oblasť alebo produkt, ktorý by ste potrebovali, ozvite sa nám, my Vám poradíme.
Ak máte problém s implementáciou alebo interným projektovým riadením, náš tím skúsených projektových manažérov Vám určite pomôže.
envelopephonemap-marker